Ploegen

Patrick Deglin
Kapitein

0476 / 68 98 49

Cafe De blokhut Ploeg info

St-truidersteenweg 398
3840 Hoepertingen

0476 / 67 17 87

Jean-Marie Meuris
Kapitein

0498 / 54 61 55

Sporthal TIO Ploeg info

Koninksemsteenweg 79
3700 Tongeren

0476/62 55 23

Patrick Hasevoets
Kapitein

0472/537646

De Schoverik Ploeg info

Onze-Lieve-Vrouwstraat 22
3590 Diepenbeek

0477/66 77 67

Jan Punie
Kapitein

0472/240747

Visvijver Hoeselt Ploeg info

Pasbrugstraat 101
3730 Hoeselt

089/492960

Melissa Siemiontkowski
Kapitein

0497/ 37 40 16

Ganzebroek Ploeg info

Stationstraat 29
3590 Diepenbeek

0487/377141

Joyce Wolfs
Kapitein

0475/296927

Sporthal TIO Ploeg info

Koninksemsteenweg 79
3700 tongeren

0476/625523

Gregory Vanoppen
Kapitein

0478/490466

Lindehof Ploeg info

Ruttermarkt 2
3700 Rutten

0494/66 69 37

Willy Broux
Kapitein

0493/061072

Sfeercafe V Place Ploeg info

Steenweg 299
3620 Rekem

0491/768864

Jean-Lou Gielen
Kapitein

0471 / 56 58 42

Café Thé Roots Ploeg info

Stationslaan 46
3740 Bilzen

0495/250742

Gert Deploige
Kapitein

0474/487293

Cafe 't gehucht Ploeg info

Rechtstraat 42
3700 Tongeren

Marc Geraerts
Kapitein

0477 / 52 22 24

Café Tot Seffens Ploeg info

Koning Albertlaan 212
3620 Lanaken

+31 622145818

Kalender

Algemene vergadering (23/09/2023)

Sporthal Tio - 19u30

  • Controle inschrijvingen
  • Kalender
  • Uitleg Website
  • Uitdeling bestelde items

 

1e speeldag beker poules (30/09/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
De Blokhut - Spelbrekers
Ice Cold - ScarFace 69
Ter Waert - Lindeboy's B
De Pickers - De Flyers
Jean's Angels - Tot Seffens X
Flamingo’s - De Bloken
Bouncers 3 - Lindeboy's C
Riley Inn - Dynamite
Lindeboys A - De Voorlopige Pijl
De Stella's - The warriors
1e speeldag competitie (7/10/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
Ter Waert
7 - 3

(24 - 12)

De Blokhut
The warriors
6 - 4

(21 - 16)

Tot Seffens X
Flamingo’s
1 - 9

(5 - 29)

Dynamite
De Voorlopige Pijl
5 - 5

(20 - 18)

De Flyers
ScarFace 69
6 - 4

(20 - 15)

Lindeboy's C
Ice Cold -
2e speeldag competitie (14/10/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
De Blokhut
5 - 5

(20 - 18)

ScarFace 69
Ice Cold
3 - 7

(15 - 25)

Dynamite
Ter Waert
8 - 2

(28 - 12)

Tot Seffens X
Lindeboy's C
5 - 5

(19 - 19)

Flamingo’s
De Voorlopige Pijl
6 - 4

(23 - 21)

The warriors
De Flyers -
3e speeldag competitie (21/10/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
De Flyers
5 - 5

(19 - 18)

The warriors
Ter Waert
8 - 2

(26 - 12)

De Voorlopige Pijl
Lindeboy's C
4 - 6

(17 - 22)

Ice Cold
Flamingo’s
6 - 4

(21 - 15)

De Blokhut
ScarFace 69
3 - 7

(20 - 23)

Tot Seffens X
Dynamite -
4e speeldag competitie (28/10/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
Ice Cold
7 - 3

(24 - 14)

De Blokhut
Ter Waert
7 - 3

(23 - 11)

De Flyers
Tot Seffens X
3 - 7

(17 - 23)

Flamingo’s
Lindeboy's C
1 - 9

(9 - 27)

Dynamite
De Voorlopige Pijl
7 - 3

(24 - 17)

ScarFace 69
The warriors -
5e speeldag competitie (4/11/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
Ice Cold
3 - 7

(18 - 24)

Tot Seffens X
Ter Waert
9 - 1

(27 - 12)

The warriors
Flamingo’s
5 - 5

(20 - 20)

De Voorlopige Pijl
Dynamite
9 - 1

(28 - 4)

De Blokhut
ScarFace 69
4 - 6

(20 - 22)

De Flyers
Lindeboy's C -
Inhaalweek (Wapenstilstand) (11/11/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
De Blokhut -
De Flyers -
De Voorlopige Pijl -
Dynamite -
Flamingo’s -
Ice Cold -
Lindeboy's C -
ScarFace 69 -
Ter Waert -
The warriors -
Tot Seffens X -
6e speeldag competitie (18/11/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
De Flyers
7 - 3

(23 - 14)

Flamingo’s
De Blokhut
6 - 4

(20 - 15)

Lindeboy's C
Tot Seffens X
3 - 7

(12 - 23)

Dynamite
The warriors
6 - 4

(23 - 20)

ScarFace 69
De Voorlopige Pijl
6 - 4

(19 - 14)

Ice Cold
Ter Waert -
7e speeldag competitie (25/11/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
Ice Cold
6 - 4

(26 - 19)

De Flyers
Lindeboy's C
3 - 7

(16 - 23)

Tot Seffens X
Flamingo’s
5 - 5

(21 - 18)

The warriors
Dynamite
6 - 4

(24 - 16)

De Voorlopige Pijl
ScarFace 69
2 - 8

(11 - 28)

Ter Waert
De Blokhut -
8e speeldag competitie (2/12/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
De Flyers
4 - 6

(14 - 20)

Dynamite
Ter Waert
9 - 1

(27 - 10)

Flamingo’s
Tot Seffens X
4 - 6

(19 - 21)

De Blokhut
The warriors
7 - 3

(23 - 14)

Ice Cold
De Voorlopige Pijl
7 - 3

(21 - 16)

Lindeboy's C
ScarFace 69 -
2e speeldag beker poules (9/12/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
De Flyers - Burnout
Tot Seffens X - De Sperwer
Lindeboy's C - Ice Cold
The warriors - Riley Inn
Dynamite - De Stella's
De Voorlopige Pijl - De Blokhut
ScarFace 69 - Bouncers 3
Equador - Flamingo’s
Onder de Toren - Ter Waert
9e speeldag competitie (16/12/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
De Blokhut
3 - 7

(16 - 23)

De Voorlopige Pijl
Ice Cold
1 - 9

(10 - 27)

Ter Waert
Lindeboy's C
3 - 7

(15 - 23)

De Flyers
Flamingo’s
4 - 6

(17 - 21)

ScarFace 69
Dynamite
6 - 4

(22 - 17)

The warriors
Tot Seffens X -
Inhaalweek voor wedstrijden. (Kerstmis) (23/12/2023)

Inhaalweek voor wedstrijden.
Verplaatsen van wedstrijden altijd doorgeven aan Johny.

Resultaten ingeven doe je door te navigeren naar de originele speeldag.

 

10e speeldag competitie (6/01/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
De Flyers
7 - 3

(25 - 12)

De Blokhut
Ter Waert
7 - 3

(23 - 14)

Dynamite
Tot Seffens X
5 - 5

(19 - 17)

De Voorlopige Pijl
The warriors
8 - 2

(25 - 12)

Lindeboy's C
ScarFace 69
5 - 5

(19 - 18)

Ice Cold
Flamingo’s -
11e speeldag competitie (13/01/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
De Flyers 27/04/2024 Tot Seffens X
De Blokhut
2 - 8

(15 - 26)

The warriors
Ice Cold
6 - 4

(22 - 16)

Flamingo’s
Lindeboy's C
1 - 9

(6 - 29)

Ter Waert
Dynamite
6 - 4

(22 - 16)

ScarFace 69
De Voorlopige Pijl -
12e speeldag competitie (20/01/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
De Flyers
5 - 5

(18 - 16)

De Voorlopige Pijl
De Blokhut
0 - 10

(8 - 30)

Ter Waert
Tot Seffens X 25/05/2024 The warriors
Lindeboy's C
5 - 5

(18 - 18)

ScarFace 69
Dynamite
10 - 0

(30 - 5)

Flamingo’s
Ice Cold -
13e speeldag competitie (27/01/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
Tot Seffens X
1 - 9

(6 - 29)

Ter Waert
The warriors
4 - 6

(18 - 21)

De Voorlopige Pijl
Flamingo’s
6 - 4

(20 - 17)

Lindeboy's C
Dynamite
8 - 2

(28 - 12)

Ice Cold
ScarFace 69
3 - 7

(16 - 21)

De Blokhut
De Flyers -
14e speeldag competitie (3/02/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
De Blokhut
6 - 4

(19 - 18)

Flamingo’s
Ice Cold
4 - 6

(15 - 22)

Lindeboy's C
Tot Seffens X
7 - 3

(21 - 15)

ScarFace 69
The warriors
2 - 8

(12 - 25)

De Flyers
De Voorlopige Pijl
0 - 10

(7 - 30)

Ter Waert
Dynamite -
Inhaalweek voor wedstrijden (Carnaval) (10/02/2024)

Inhaalweek voor wedstrijden.
Verplaatsen van wedstrijden altijd doorgeven aan Johny.

Resultaten ingeven doe je door te navigeren naar de originele speeldag.

 

15e speeldag competitie (17/02/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
De Flyers
4 - 6

(13 - 21)

Ter Waert
De Blokhut
4 - 6

(16 - 20)

Ice Cold
Flamingo’s
4 - 6

(19 - 22)

Tot Seffens X
Dynamite
8 - 2

(25 - 10)

Lindeboy's C
ScarFace 69
4 - 6

(16 - 21)

De Voorlopige Pijl
The warriors -
3e speeldag beker poules (24/02/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
De Flyers - Bulls Eye
Ter Waert - Flying Jumbo's
The warriors - Dynamite
De Gouden Pijl - Tot Seffens X
Bouncers 3 - Ice Cold
De Voorlopige Pijl - Spelbrekers
ScarFace 69 - Lindeboy's C
Lindeboys A - De Blokhut
De Suvivors - Flamingo’s
16e speeldag competitie (2/03/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
De Flyers
7 - 3

(24 - 15)

ScarFace 69
De Blokhut
0 - 10

(12 - 30)

Dynamite
Tot Seffens X
4 - 6

(18 - 22)

Ice Cold
The warriors
4 - 6

(17 - 22)

Ter Waert
De Voorlopige Pijl
7 - 3

(24 - 14)

Flamingo’s
Lindeboy's C -
17e speeldag competitie (9/03/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
Ice Cold
4 - 6

(19 - 21)

De Voorlopige Pijl
Lindeboy's C
5 - 5

(20 - 19)

De Blokhut
Flamingo’s
5 - 5

(20 - 19)

De Flyers
Dynamite
7 - 3

(26 - 15)

Tot Seffens X
ScarFace 69
4 - 6

(19 - 23)

The warriors
Ter Waert -
A & B beker 1/16 Fin. (16/03/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
De Flyers - (B)engeltjes
Flamingo’s - De Sperwer
De Bloken - Tot Seffens X
De Blokhut -
De Voorlopige Pijl -
Dynamite -
Ice Cold -
Lindeboy's C -
ScarFace 69 -
Ter Waert -
The warriors -
18e speeldag competitie (23/03/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
De Flyers
4 - 6

(19 - 21)

Ice Cold
Ter Waert
10 - 0

(30 - 3)

ScarFace 69
Tot Seffens X
7 - 3

(23 - 14)

Lindeboy's C
The warriors
6 - 4

(20 - 14)

Flamingo’s
De Voorlopige Pijl
3 - 7

(16 - 26)

Dynamite
De Blokhut -
A & B beker 1/8 Fin (30/03/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
De Blokhut - Lindeboy's C
Ice Cold - Lindeboys A
Ter Waert - Bouncers 4
Tot Seffens X - Darts 'n Roses
Flamingo’s - Fire Darts
Dynamite - De Flyers
De Voorlopige Pijl - ScarFace 69
Bulls Eye - The warriors
19e speeldag competitie (6/04/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
De Blokhut
5 - 5

(19 - 23)

Tot Seffens X
Ice Cold
5 - 5

(19 - 17)

The warriors
Lindeboy's C
3 - 7

(12 - 22)

De Voorlopige Pijl
Flamingo’s
3 - 7

(13 - 24)

Ter Waert
Dynamite
4 - 6

(15 - 21)

De Flyers
ScarFace 69 -
Individueel Kampioenschap (13/04/2024)

Individueel Kampioenschap

Zaal de bond te valmeer bampstraat 8

Inschrijven tot 19u15 start 19u30

10€ inschr = prijzenpot + dartbord voor elke winnaar 

 

20e speeldag competitie (20/04/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
De Flyers
8 - 2

(25 - 13)

Lindeboy's C
Ter Waert 11/05/2024 Ice Cold
The warriors
5 - 5

(18 - 20)

Dynamite
De Voorlopige Pijl 25/05/2024 De Blokhut
ScarFace 69
4 - 6

(17 - 22)

Flamingo’s
Tot Seffens X -
Beker A&B 1/4 Fin (27/04/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
Flamingo’s - Lindeboy's C
De Voorlopige Pijl - Darts 'n Roses
Skully's - Dynamite
Bulls Eye - Ter Waert
De Blokhut -
De Flyers -
Ice Cold -
ScarFace 69 -
The warriors -
Tot Seffens X -
21e speeldag competitie (4/05/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
De Blokhut - De Flyers
Ice Cold - ScarFace 69
Lindeboy's C - The warriors
Dynamite - Ter Waert
De Voorlopige Pijl - Tot Seffens X
Flamingo’s -
Inhaal Week (11/05/2024)

Inhaalweek

 

22e speeldag competitie (18/05/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
Ter Waert - Lindeboy's C
Tot Seffens X - De Flyers
The warriors - De Blokhut
Flamingo’s - Ice Cold
ScarFace 69 - Dynamite
De Voorlopige Pijl -
Halve Finales en Finales Beker (25/05/2024)

Halve Finales en Finales Beker

Zaal t paenhuijs Ridderstraat 24 Heers

Halve finales starten om 17u stipt.

 

Kampioenen Hulde met eind seizoens tornooi (1/06/2024)

Kampioenen Hulde met eind seizoens tornooi

Meer info volgt