Ploegen

Jos Bierwerts
Kapitein

0496 / 12 82 81

Cafe bij voetje (majestic) Ploeg info

Helshovenstraat 9
3800 Groot Gelmen

011/48 64 18

Freddy Nijs
Kapitein

0479 / 63 75 90

Visclub De Karper Ploeg info

Pasbrugstraat 99/Z
3730 Hoeselt

089/492960

Louis Swerts
Kapitein

0476 / 46 23 95

Sporthal Hirtheren Ploeg info

St-jansstraat 8
3770 Riemst-herderen

012/45 61 20

Gianni Klaasse
Kapitein

0488/709452

Café Tot Seffens Ploeg info

Kning Albertlaan 212
3620 Lanaken

+31/622 145818

Patrick Brokken
Kapitein

0472 / 06 05 94

Café Equador Ploeg info

Grenadiersweg 7
3770 Kanne-Riemst

0472 / 06 05 94

Jonathan Prijs
Kapitein

0476/906665

't Lindehof Ploeg info

Ruttermarkt 2
3700 Tongeren

0494/66 69 37

Hendrik Disselhof
Kapitein

0479/794055

Onder de Toren Ploeg info

Rekemerstraat 6
3620 Lanaken/Rekem

0031610577591

Ludo Vrijens
Kapitein

00316/39245225

Café Onder de Toren Ploeg info

Rekemerstraat 6
3620 Rekem (Lanaken)

0479/794055

Theo Martens
Kapitein

0495 / 64 29 16

Cafetaria TIO Ploeg info

Koninksemsteenweg 79
3700 Tongeren

0476 / 62 55 23

Gertjan Philips
Kapitein

0472 / 87 10 78

Sporthal TIO Ploeg info

Koninksemsteenweg 79
3700 Tongeren

0476 / 62 55 23

Jean-claude Baetens
Kapitein

0488 / 63 77 65

Onder de Toren Ploeg info

Nieuwe steenweg 137
3870 Veulen

0476 / 89 29 06

Kalender

Algemene vergadering (23/09/2023)

Sporthal Tio - 19u30

  • Controle inschrijvingen
  • Kalender
  • Uitleg Website
  • Uitdeling bestelde items

 

1e speeldag beker poules (30/09/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
Atlantic - Bouncers 4
De Blokhut - Spelbrekers
Apocalypse - Darts 'n Roses
Skully's - Tower Darts
Lindeboys A - De Voorlopige Pijl
De Suvivors - Equador
De Stella's - The warriors
Flying Jumbo's - Onder de Toren
Skellators - Fire Darts
1e speeldag competitie (7/10/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
Tower Darts
5 - 5

(27 - 25)

De Suvivors
Atlantic
6 - 4

(30 - 24)

De Stella's
Equador
8 - 2

(35 - 14)

Spelbrekers
Lindeboys A
5 - 5

(26 - 23)

Onder de Toren
Skellators
3 - 7

(24 - 31)

Apocalypse
Skully's -
2e speeldag competitie (14/10/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
Atlantic
5 - 5

(28 - 23)

Equador
Apocalypse
9 - 1

(34 - 14)

Tower Darts
De Suvivors
7 - 3

(32 - 25)

Skully's
De Stella's
2 - 8

(19 - 35)

Lindeboys A
Onder de Toren
6 - 4

(27 - 22)

Skellators
Spelbrekers -
3e speeldag competitie (21/10/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
Tower Darts
3 - 7

(14 - 30)

Onder de Toren
Atlantic
10 - 0

(38 - 11)

Spelbrekers
Apocalypse
9 - 1

(35 - 16)

Skully's
Equador
3 - 7

(17 - 28)

Lindeboys A
Skellators
6 - 4

(26 - 25)

De Stella's
De Suvivors -
4e speeldag competitie (28/10/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
Apocalypse
8 - 2

(33 - 17)

De Suvivors
Spelbrekers
4 - 6

(23 - 29)

Lindeboys A
Skully's
5 - 5

(28 - 27)

Onder de Toren
De Stella's
9 - 1

(35 - 14)

Tower Darts
Skellators
6 - 4

(25 - 24)

Equador
Atlantic -
5e speeldag competitie (4/11/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
Skully's
4 - 6

(20 - 25)

De Stella's
Equador
9 - 1

(35 - 11)

Tower Darts
Lindeboys A
6 - 4

(29 - 23)

Atlantic
De Suvivors
6 - 4

(28 - 31)

Onder de Toren
Skellators
5 - 5

(26 - 22)

Spelbrekers
Apocalypse -
Inhaalweek (Wapenstilstand) (11/11/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
Apocalypse -
Atlantic -
De Stella's -
De Suvivors -
Equador -
Lindeboys A -
Onder de Toren -
Skellators -
Skully's -
Spelbrekers -
Tower Darts -
6e speeldag competitie (18/11/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
Atlantic
4 - 6

(25 - 29)

Skellators
Spelbrekers
4 - 6

(24 - 28)

Tower Darts
Equador
2 - 8

(23 - 31)

Skully's
De Stella's
5 - 5

(30 - 23)

De Suvivors
Onder de Toren
2 - 8

(24 - 35)

Apocalypse
Lindeboys A -
7e speeldag competitie (25/11/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
Tower Darts
3 - 7

(24 - 35)

Atlantic
Apocalypse
9 - 1

(36 - 16)

De Stella's
Skully's
8 - 2

(36 - 20)

Spelbrekers
De Suvivors
5 - 5

(29 - 26)

Equador
Skellators
4 - 6

(25 - 28)

Lindeboys A
Onder de Toren -
8e speeldag competitie (2/12/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
Atlantic
7 - 3

(30 - 21)

Skully's
Spelbrekers
5 - 5

(27 - 21)

De Suvivors
Equador
0 - 10

(8 - 38)

Apocalypse
Lindeboys A
7 - 3

(30 - 20)

Tower Darts
De Stella's
5 - 5

(25 - 30)

Onder de Toren
Skellators -
2e speeldag beker poules (9/12/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
Tower Darts - Atlantic
Dart Army - Skellators
Apocalypse - De Zonnekring
Spelbrekers - Lindeboys A
Dynamite - De Stella's
De Bloken - De Suvivors
Bouncers 4 - Skully's
Equador - Flamingo’s
Onder de Toren - Ter Waert
9e speeldag competitie (16/12/2023)
Thuisploeg VS Uitploeg
Tower Darts
3 - 7

(23 - 29)

Skellators
Apocalypse
9 - 1

(37 - 10)

Spelbrekers
Skully's
4 - 6

(29 - 26)

Lindeboys A
De Suvivors 11/05/2024 Atlantic
Onder de Toren
6 - 4

(30 - 23)

Equador
De Stella's -
Inhaalweek voor wedstrijden. (Kerstmis) (23/12/2023)

Inhaalweek voor wedstrijden.
Verplaatsen van wedstrijden altijd doorgeven aan Johny.

Resultaten ingeven doe je door te navigeren naar de originele speeldag.

 

10e speeldag competitie (6/01/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
Atlantic
6 - 4

(28 - 27)

Apocalypse
Spelbrekers
2 - 8

(18 - 35)

Onder de Toren
Equador
4 - 6

(26 - 30)

De Stella's
Lindeboys A
7 - 3

(28 - 21)

De Suvivors
Skellators
3 - 7

(13 - 32)

Skully's
Tower Darts -
11e speeldag competitie (13/01/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
Apocalypse
3 - 7

(21 - 27)

Lindeboys A
Skully's
8 - 2

(32 - 11)

Tower Darts
De Suvivors
6 - 4

(28 - 25)

Skellators
De Stella's
9 - 1

(37 - 17)

Spelbrekers
Onder de Toren
3 - 7

(18 - 31)

Atlantic
Equador -
12e speeldag competitie (20/01/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
Apocalypse
8 - 2

(34 - 16)

Skellators
Spelbrekers
4 - 6

(21 - 27)

Equador
De Suvivors
7 - 3

(30 - 17)

Tower Darts
De Stella's
4 - 6

(27 - 28)

Atlantic
Onder de Toren 11/05/2024 Lindeboys A
Skully's -
13e speeldag competitie (27/01/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
Tower Darts
2 - 8

(8 - 34)

Apocalypse
Skully's
7 - 3

(32 - 17)

De Suvivors
Equador
5 - 5

(24 - 30)

Atlantic
Lindeboys A
5 - 5

(29 - 24)

De Stella's
Skellators
4 - 6

(24 - 31)

Onder de Toren
Spelbrekers -
14e speeldag competitie (3/02/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
Spelbrekers
1 - 9

(18 - 34)

Atlantic
Skully's
4 - 6

(25 - 26)

Apocalypse
Lindeboys A
9 - 1

(35 - 18)

Equador
De Stella's
5 - 5

(28 - 21)

Skellators
Onder de Toren
8 - 2

(34 - 16)

Tower Darts
De Suvivors -
Inhaalweek voor wedstrijden (Carnaval) (10/02/2024)

Inhaalweek voor wedstrijden.
Verplaatsen van wedstrijden altijd doorgeven aan Johny.

Resultaten ingeven doe je door te navigeren naar de originele speeldag.

 

15e speeldag competitie (17/02/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
Tower Darts 11/05/2024 De Stella's
Equador
7 - 3

(31 - 21)

Skellators
Lindeboys A
4 - 6

(27 - 23)

Spelbrekers
De Suvivors
2 - 8

(16 - 36)

Apocalypse
Onder de Toren
5 - 5

(27 - 26)

Skully's
Atlantic -
3e speeldag beker poules (24/02/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
Tower Darts

10 - 0

(Forfait)

Bouncers 4
Atlantic - Skully's
De Zonnetoppers - Apocalypse
De biggetjes bierpunt Piringen - Skellators
De Bloken - Equador
Riley Inn - De Stella's
De Voorlopige Pijl - Spelbrekers
Lindeboys A - De Blokhut
De Suvivors - Flamingo’s
Onder de Toren - Lindeboy's B
16e speeldag competitie (2/03/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
Tower Darts
5 - 5

(24 - 30)

Equador
Atlantic
4 - 6

(27 - 25)

Lindeboys A
Spelbrekers
7 - 3

(27 - 28)

Skellators
De Stella's
4 - 6

(26 - 31)

Skully's
Onder de Toren
6 - 4

(26 - 23)

De Suvivors
Apocalypse -
17e speeldag competitie (9/03/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
Tower Darts
3 - 7

(16 - 33)

Spelbrekers
Apocalypse
6 - 4

(29 - 21)

Onder de Toren
Skully's
6 - 4

(29 - 22)

Equador
De Suvivors
6 - 4

(32 - 26)

De Stella's
Skellators
3 - 7

(11 - 31)

Atlantic
Lindeboys A -
A & B beker 1/16 Fin. (16/03/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
Dart Army - Apocalypse
De Zonnekring - Skellators
Jean's Angels - De Suvivors
De Gouden Pijl - Equador
Atlantic -
De Stella's -
Lindeboys A -
Onder de Toren -
Skully's -
Spelbrekers -
Tower Darts -
18e speeldag competitie (23/03/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
Atlantic
9 - 1

(34 - 14)

Tower Darts
Spelbrekers
0 - 10

(13 - 38)

Skully's
Equador

10 - 0

(Forfait)

De Suvivors
Lindeboys A

10 - 0

(Forfait)

Skellators
De Stella's
3 - 7

(17 - 31)

Apocalypse
Onder de Toren -
A & B beker 1/8 Fin (30/03/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
Tower Darts - Onder de Toren
Ice Cold - Lindeboys A
Apocalypse - De Suvivors
Bouncers 3 - Spelbrekers
Lindeboy's B - Skully's
De Stella's - De Zonnepikkers
Flying Jumbo's - Atlantic
Skellators - Equador
19e speeldag competitie (6/04/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
Tower Darts
2 - 8

(18 - 30)

Lindeboys A
Apocalypse

10 - 0

(Forfait)

Equador
Skully's
5 - 5

(26 - 28)

Atlantic
De Suvivors
5 - 5

(25 - 30)

Spelbrekers
Onder de Toren
4 - 6

(22 - 25)

De Stella's
Skellators -
Individueel Kampioenschap (13/04/2024)

Individueel Kampioenschap

Zaal de bond te valmeer bampstraat 8

Inschrijven tot 19u15 start 19u30

10€ inschr = prijzenpot + dartbord voor elke winnaar 

 

20e speeldag competitie (20/04/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
Atlantic

10 - 0

(Forfait)

De Suvivors
Spelbrekers
3 - 7

(14 - 33)

Apocalypse
Equador

10 - 0

(Forfait)

Onder de Toren
Lindeboys A
7 - 3

(31 - 19)

Skully's
Skellators
3 - 7

(22 - 31)

Tower Darts
De Stella's -
Beker A&B 1/4 Fin (27/04/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
Atlantic - De Stella's
Apocalypse 11/05/2024 Spelbrekers
Skully's - Dynamite
Skellators - Lindeboys A
De Suvivors -
Equador -
Onder de Toren -
Tower Darts -
21e speeldag competitie (4/05/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
Apocalypse - Atlantic
Skully's - Skellators
De Suvivors - Lindeboys A
De Stella's - Equador
Onder de Toren - Spelbrekers
Tower Darts -
Inhaal Week (11/05/2024)

Inhaalweek

 

22e speeldag competitie (18/05/2024)
Thuisploeg VS Uitploeg
Tower Darts - Skully's
Atlantic - Onder de Toren
Spelbrekers - De Stella's
Lindeboys A - Apocalypse
Skellators - De Suvivors
Equador -
Halve Finales en Finales Beker (25/05/2024)

Halve Finales en Finales Beker

Zaal t paenhuijs Ridderstraat 24 Heers

Halve finales starten om 17u stipt.

 

Kampioenen Hulde met eind seizoens tornooi (1/06/2024)

Kampioenen Hulde met eind seizoens tornooi

Meer info volgt